Potrzebujesz stronę internetową napisz do mnie: programistawww@wp.pl

Kalendarz

Aktualizacja


Ostatniej aktualizacji
dokonano dnia
14.03.2010r.

Odwiedziny



Aktualnie na stronie osób:

Archiwum

Mistrzostwa Powiatu Jarocińskiego Gimnazjów w lekkiej atletyce PDF Drukuj Email
Niedziela, 31 Maj 2009 12:20

 

 Wyniki zawodów:

DZIEWCZĘTA:
100 m 1. Joanna Berus (Gimnazjum 1 Jarocin), 2. Agata Gorzelańczyk (Gimnazjum Żerków), 3. Sandra Skupin (Gimnazjum 5 Jarocin)
110 m ppł 1. Aleksandra Borowska (Gimnazjum Żerków), 2. Maria Lech (Gimnazjum 5 Jarocin), 3. Natalia Biadała (Gimnazjum 3 Jarocin)
300 m 1. Martyna Bryll (Gimnazjum 3 Jarocin), 2. Magdalena Gościniak, 3. Magdalena Wypychowska (obie Gimnazjum Żerków)
300 m ppł 1. Paulina Kucharzak (Gimnazjum 5 Jarocin), 2. Alicja Borowska (Gimnazjum Żerków), 3. Eliza Mańkowska (Gimnazjum Witaszyce)
600 m 1. Joanna Chudak (Gimnazjum 5 Jarocin), 2. Maria Zaradna (Gimnazjum Golina), 3. Maja Zmyślona (Gimnazjum 5 Jarocin)
1000 m 1. Ewa Konarkowska (Gimnazjum 3 Jarocin), 2. Adrianna Dropik, 3. Anna Mroczek (obie Gimnazjum 5 Jarocin)
Skok wzwyż 1. Jagoda Korczyk, 2. Martyna Nawrocka (obie Gimnazjum Witaszyce), 3. Karolina Gorzelańczyk (Gimnazjum 5 Jarocin)
Skok w dal 1. Dominika Bocian (Gimnazjum Żerków), 2. Karolina Goździela (Gimnazjum Witaszyce), 3. Anna Bazarnik (Gimnazjum 1 Jarocin)
Rzut oszczepem 1. Agnieszka Woelke (Gimnazjum 1 Jarocin), 2. Żaneta Roguszczak (Gimnazjum 5 Jarocin), 3. Marta Czerwińska (Gimnazjum Golina)
Pchnięcie kulą 1. Anna Staniewska (Gimnazjum Golina), 2. Joanna Górska (Gimnazjum Wilkowyja), 3. Joanna Bednarek (Gimnazjum 1 Jarocin)
Rzut dyskiem 1. Joanna Polerowicz, 2. Aleksandra Grygiel (obie Gimnazjum 3 Jarocin)
Sztafeta szwedzka 1. Gimnazjum Żerków, 2. Gimnazjum Golina, 3. Gimnazjum 1 Jarocin
Sztafeta 4 x 100 m 1. Gimnazjum Żerków, 2. Gimnazjum 3 Jarocin, 3. Gimnazjum 1 Jarocin


CHŁOPCY:
100 m 1. Szymon Bryll (Gimnazjum Golina), 2. Szymon Wojtkowiak (Gimnazjum 1 Jarocin), 3. Artur Pilarczyk (Gimnazjum Witaszyce)
300 m 1. Mikołaj Pawłowski (Gimnazjum 5 Jarocin), 2. Jakub Sierański (Gimnazjum Cielcza), 3. Szymon Chudziński (Gimnazjum Żerków)
300 m ppł 1. Dawid Karliński (Gimnazjum Żerków), 2. Filip Taczała (Gimnazjum Witaszyce)
1000 m 1. Marcin Skrzypczak (Gimnazjum 5 Jarocin), 2. Adam Majusiak (Gimnazjum Żerków), 3. Damian Wojtczak (Gimnazjum Żerków)
2000 m 1. Michał Siwek (Gimnazjum 5 Jarocin), 2. Miłosz Górny, 3. Michał Konieczka (obaj Gimnazjum Żerków)
Skok wzwyż 1. Piotr Janowski (Gimnazjum Żerków), 2. Jakub Szukalski (Gimnazjum 5 Jarocin), 3. Tomasz Kwiatkowski (Gimnazjum Żerków)
Skok w dal 1. Adrian Rychlik (Gimnazjum Witaszyce), 2. Bartosz Kania (Gimnazjum 1 Jarocin), 3. Szymon Podegrodzki (Gimnazjum Golina)
Rzut oszczepem 1. Filip Ciechelski (Gimnazjum Witaszyce), 2. Piotr Ziętek (Gimnazjum Golina), 3. Michał Mazur (Gimnazjum 5 Jarocin)
Pchnięcie kulą 1. Paweł Juskowiak (Gimnazjum 3 Jarocin), 2. Krystian Wasilewski (Gimnazjum Wilkowyja), 3. Adam Kmieć (Gimnazjum 5 Jarocin)
Sztafeta szwedzka 1. Gimnazjum Żerków, 2. Gimnazjum Cielcza, 3. Gimnazjum Golina
Sztafeta 4 x 100 m 1. Gimnazjum 5 Jarocin, 2. Gimnazjum 1 Jarocin, 3. Gimnazjum Witaszyce